HAKKIMIZDA

     Otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından olan ERDEMLER OTOMOTİV 1982 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 32 yıl içerisinde otomotiv sektöründe kurumsallaşarak pazarın güçlü firmalarından biri haline gelen Erdemler Otomotiv Türkiye genelinde kaliteden ödün vermeden çalışarak sektördeki haklı yerini almıştır.

Attığı kararlı adımlarla her geçen gün daha da büyüyen firmamız dinamik genç kadrosuyla sergilediği istikrarlı duruşu sayesinde başarı çıtasını yükseltmektedir.

ERDEMLER OTOMOTİV satış stratejisinin gereklerini ve ilkelerini yerine getiriyor olmasının yanı sıra müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti verebilmek için doğru ürünü gerektiği zamanda en uygun fiyatla teslim etmeyi hedeflemiştir.

Toptan oto yedek parça satış hizmeti veren firmamız kendi ithal ettiği ürünlerin yanı sıra Türkiye’nin ve Avrupa’nın en seçkin markalarının distribitörlüğünü yaparak müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sağlamaktadır.

Güven önceliğini ilke edinerek otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız seçkin personeli ile ileriye dönük hizmet ve doğruluk ilkeleri dahilinde Türkiye genelinde tanınmış bir firma haline gelmiştir.

ERDEMLER OTOMOTİV ilkelerinden taviz vermeden müşterilerinin hizmetinde olmaya devam edecektir.